Torrenty.pl

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj

Torrent

Spore Origins [ENG] [240x320] [.jar] (GSM)

SPORE: Origins to tytułowe początki ewolucji potworów, skierowane tylko i wyłącznie na platformy mobilne.

Już na samym wstępie warto wspomnieć, że w zależności od urządzenia, na które została przeznaczona gra SPORE: Origins, jej wygląd jest różny. O ile cele samej gry pozostają takie same, o tyle oprawa graficzna cieszy oko w różnym stopniu. Z najprostszym wyglądem mamy oczywiście do czynienia w przypadku gier Java na przeciętne modele. Z najlepszą, jak można się było spodziewać, w iPhonie i iPodzie Touch.

Ponieważ do większości z was trafi zapewne wersja najprostsza, to o niej chciałabym napisać kilka słów. Otóż, grafika nie stoi na najwyższym poziomie, co po kilku godzinach grania w SPORE na komputerze aż razi.

Grę rozpoczynamy małym, jednokomórkowym stworzeniem, które na ekranie o przekątnej 2,4 cala przypomina kilka złożonych ze sobą pikseli. Naszym głównym zadaniem jest więc jak najszybszy rozwój naszego podopiecznego, tzn. powiększenie go do rozmiarów widocznych wystarczająco dobrze na ekranie.

Sam cel gry zapożyczony jest z oryginału, a właściwie jego pierwszej fazy. W wersji komputerowej jest to najprzyjemniejszy i najbardziej relaksujący etap gry, który sprawia, że zaraz po zakończeniu, mamy ochotę wrócić do samego początku. Dlatego właśnie twórcy zdecydowali się przenieść ją na mobilne platformy.

Gra w wersji 240x320
wersja .jar

  • EA_Spore_origins 240x320.jar(637.44 kB)
Pliki:
  • http://tracker.torrenty.org:6969/announce
Tracker:

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj, by mieć możliwość dodawania komentarzy.

Ten torrent nie został jeszcze skomentowany. Dodaj pierwszy komentarz.

Popularne frazy

O mnie sie nie Mechaniczna pomarancza Arizona Harry potter insygnia 2010 Ghost recon advanced warfighter Indigenous 2014 Maanam Smallville sezon Orgasms Death note 2 Office xp pro Piosenki z bajek Games of thrones R. r. martin Jacek piekara Gixerk9 indiana Avengers. age of ultron Ups Arka odpłynęła 2015 Teen wolf s03e22 Heroes of might and magic 3 Mp3 karaoke Resident evil 7 Germany 1977 Tajemnice Smallville Sezon 6 Corel draw portable Agents of s.h.i.e.l.d. Naruto 1 Gangbang squad Men of war: vietnam special edition 2011/2015 [multi7] [.iso] [prophet] Alien lektor 1997 Tele atlas dx Sovereign syre Mount Blade ogniem i mieczem One Tree Hill Czlowiek o zelaznych piesciach 2 the man with the iron fists 2 *2015* [480p] [brrip] 5 Starozytni kosmici sezon Ben 10 protector of earth Mark wahlberg Tikhomirova Pojedynek