Torrenty.pl

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj

Torrent

Wiedźmin 2 Zabójcy Królów: Edycja Rozszerzona [PL]

Gry » PC

Tryb gry: single player
Nośnik: 2 DVD

Core 2 Quad 2.2 GHz, 3 GB RAM (4 GB RAM dla Vista/7), karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 260 lub lepsza), 16 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=8680

Na życzenie użytkowników Pełna Polska Wersja Gry Wiedźmin 2 Zabójcy Królów Kopia z oryginalnej płyty tak że klucz niestety musicie znaleźć na własną rękę.
Proponuję pobrać również Edycję rozszerzoną.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to RPG akcji, będący kontynuacją wielkiego hitu opartego na twórczości polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego.

Druga odsłona Wiedźmina rozgrywa się zaraz po wydarzeniach znanych z pierwowzoru i kontynuuje wątek udaremnionego przez Geralta zamachu na króla Foltesta. Sprawa szybko wymyka się spod kontroli, bo na arenie pojawia tajemniczy mężczyzna znany jako Królobójca. Biały Wilk zostaje wciągnięty w zawiłą i pełną niebezpieczeństw polityczną intrygę, a jego decyzje zaważą o losach mieszkańców kilku królestw.

Produkcja ponownie przenosi nas do świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego, który postanowił spojrzeć na klimaty fantasy z nieco innej strony niż wielu innych twórców. Uniwersum Wiedźmina jest więc pełne potworów, różnorodnych ras i magicznych istot, które jednak często są nienawidzone (z wzajemnością) przez ludzi. To prowadzi do wielu poważnych konfliktów.

Twórcy wiernie odwzorowali wiele miejsc i postaci znanych z kart powieści i opowiadań, chociaż wzbogacili też uniwersum o nowe elementy. Gracze mogą zwiedzić m.in. miasteczko Flotsam wraz z przyległym do niego lasem, krasnoludzkie Vergen, Dolinę Pontaru oraz ruiny elfiego miasta Loc Muinne.

Spotykamy takich bohaterów jak: Triss Merigold (czarodziejka), Jaskier (bard i przyjaciel Geralta), Zoltan (krasnoludzki przyjaciel Wiedźmina), Vernon Roche (członek oddziału specjalnego króla Foltesta) czy Iorweth (dowódca komanda Scoia'tael). Każda z nich posiada własne cele, przekonania oraz system wartości, co często jest prezentowane w przerywnikach filmowych, rozmowach i komentarzach. Wiele z wymienionych wyżej postaci może zostać sprzymierzeńcami i podróżować z graczem – twórcy dodali znacznie więcej pobocznych bohaterów, nad którymi jednak nadal nie mamy pełnej kontroli. Podczas walki odpowiada za nie sztuczna inteligencja.

W Wiedźminie 2 postawiono na rozbudowany system wyborów moralnych, który prowadzi do wielu różnych kombinacji zakończenia gry (łącznie 16). Sam Geralt wielokrotnie wyraża wątpliwości odnośnie swojego fachu, czyli zabijania rzadkich potworów oraz istot. Ważne jest to, że na fabułę i świat Wiedźmina 2 wpływ mają nie tylko nasze decyzje, ale chociażby to, kto jest naszym kompanem. Oprócz walki Wiedźmin ceni sobie inne „rozrywki”, jak chociażby flirtowanie z kobietami. W tej odsłonie nie otrzymujemy kart z obrazkami za „podboje”, ale nadal mamy możliwość doprowadzenia do „sytuacji łóżkowej” z niektórymi przedstawicielkami płci pięknej.

Poważnych zmian w Wiedźminie 2 doczekał się system walki, który teraz jest znacznie bardziej nastawiony na akcję. Gracz może więc atakować mieczem (ciosy szybki lub silny) i wykonywać uniki oraz bloki. W skutecznym eliminowaniu wrogów niezwykle przydatna jest wiedźmińska magia czyli tzw. znaki. Nowością są pułapki oraz materiały wybuchowe w postaci petard, które są pomocne zwłaszcza na wyższych poziomach trudności.

W Wiedźminie 2 system rozwoju postaci został podporządkowany trzem dziedzinom – szermierce, magii oraz alchemii. Resztę współczynników naszej postaci podniesiemy w miarę ich używania (np. zastraszanie rozmówcy czy skuteczniejsze blokowanie ciosów), lub za pomocą przedmiotów posiadających określone właściwości fizyczne i magiczne.

Oprawa wizualna tytułu robi duże wrażenie, gdyż autorzy postawili na świetne modele postaci, bogate w detale lokacje i zapierające dech w piersiach widoki. Miasteczka zostały wzbogacone o rozmawiających przechodniów, kupców i mieszkańców, z którymi niejednokrotnie można wejść w interakcję. W celu zapewnienia pełnej imersji twórcy usunęli ekrany ładowania lokacji przy wchodzeniu do budynków.

 • Dodano: 2013-01-26
 • Ostatnia aktualizacja:
  2014-01-27
 • Język:
 • Wstawił:
  raddim w torrenty.org
 • Rodzaj: Crpg


 • Rozmiar: 13.11 GB
 • Seedów: 6
 • Peerów: 5
 • Pobrano: 358
 • Komentarze: 1
 • Pobierz torrent
 • Zgłoś problem
 • TW2_PL_Disc1.iso(7.81 GB)
 • TW2_PL_Disc2.iso(5.29 GB)
Pliki:
 • http://tracker.torrenty.org:6969/announce
Tracker:

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj, by mieć możliwość dodawania komentarzy.

Dodał:Rafix0952014-01-27    

Nie działa, trzeba pobrac ponad 10GB aktualizacji...

Popularne frazy

Ray charles live Fotograf 2014 Never Let Me Go 2010 Disney channel Nanga parbat The voices/ glosy 2014 Tanya huff Internet download manager Sparkle 2012 EMILKA Amazing spider man Armadillo wojna jest w nas Armadillo 2010 Inferno dante Smakosz 2 2003 Update v Shemale samba mania 45 Wojownicze zolwie ninja teenage mutant ninja turtles *2014* Ncis season 11 Kolekcjoner The Collection 2012 Success and change Lektor 2015 pl. Niebieskie jak Morze Czarne 1971 Creating templates Blade \ Lis i pies Kontroll 2003 Yip man The team a Bad boys pl Pl top gear Człowiek, który wiedział za dużo The Man Who Knew Too Much 1956 Football factory Sting ten summoner's tales Symulator strazy Kalwaria Calvary 2014 Halloween H20: 20 Years Later 1998 Wyscig lektor Men in black Fansadox Le premier jour du reste de ta vie 2008